Новий Акрополь

г. Днепр, ул. Надежды Алексеенко (Чичерина), 21, оф. 612 Телефон: (066) 170-68-41, (056) 785-07-94, (068) 856-24-72

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

«Новый Акрополь» — это международная организация философского, культурного и социального направления. Она была основана в 1957 году в Буэнос-Айресе (Аргентина) профессором Хорхе Анхелем Ливрагой Рицци (Jorge Angel Livraga, 1930–1991), историком и философом.

Сегодня культурная ассоциация «Новый Акрополь» осуществляет свою деятельность более чем в 50 странах на 5 континентах, объединяя более 15000 членов и тысячи волонтеров, которые говорят более чем на 15 языках и представляют большое разнообразие конфессий и национальностей.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.