Образ, театрально-психологическая школа-студия

г. Днепр ул. Чернышевского № 27, 2-й этаж, кабинет № 28, 29. тел. (067) 614-2771, (067) 633-33-96.

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Театрально-психологическая Студия «ОБРАЗ» – это не только обучение актерским техникам для жизни и сцены, это творческие вечера и выступления, это интересные проекты (игры на улице, event-школа, ставим этюды, снимаем фильмы и мн.др), это занятия на природе и культурные походы, это совместный отдых и общение, это то, что нас объединяет!

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.