Отель Бердянск

г. Бердянск ул. Дюмина, 55/33

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Гостиница “Бердянск” расположена в центре города, в 400 м от набережной и в 800 м от городского пляжа. Мягкий морской климат, теплое Азовское море и удачное месторасположение отеля “Бердянск” создают прекрасную возможность для морского отдыха, а также для проведения деловых встреч, семинаров, конференций. К услугам гостей 80 комфортабельных номеров различной степени комфортности: от одноместных “Стандартов” до номеров категории “Люкс”. Номера отеля “Бердянск” оснащены кабельным телевидением, холодильником, ванной комнатой (подача горячей и холодной воды – круглосуточно). В номерах категории “Полулюкс” и “Люкс” – кондиционер, джакузи. Инфраструктура гостиницы “Бердянск”: конференц–зал, комната переговоров, кафе-бар, автостоянка, салон красоты, Wi-Fi зона на первом этаже (интернет-кафе) и в номерах категории “Люкс”. Рядом расположен горисполком, центральный концертный зал, центральный рынок, развлекательные комплексы и торговые центры города. Расстояние до автовокзала – 1 км, ж/д вокзала – 2 км.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.