Отель Евро

г. Бердянск ул.Шевченко,д.22

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Отель «Евро» – это современный гостиничный комплекс, который находиться в центральной части г.Бердянска. До центрального пляжа 7-10 мин. ходьбы. К услугам гостей в отеле предлагается широкий выбор номеров, благодаря чему каждый посетитель может выбрать удобные для себя апартаменты. Каждый этаж отеля оформлен в индивидуальном современном дизайне. В отеле есть охраняемая автомобильная стоянка; конференц-зал; предоставляется бесплатный Wi-Fi по всей территории отеля; прачечная (предлагаются услуги по стирке и глажке). Также гости могут воспользоватся сейфом , который находится у администратора отеля где можно оставить на хранение важные документы, деньги или иные вещи. В шаговой доступности к отелю есть кафе и рестораны. В пешей доступности от отеля “Евро” расположена Приморская площадь с ее знаменитыми памятниками, недалеко находиться море, клубы, кафе, кинотеатр, банки.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.