Отель Эгоист

г. Кирилловка, улица Федотова Коса, 165/1

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Отель «Эгоист» расположен в небольшом поселке Кирилловка прямо на берегу моря. Отдыхающим предлагаются номера для двоих, троих или шестерых человек. Некоторые из них имеют балконы, а некоторые собственные внутренние дворики или террасы. В номерах плазменный телевизор с кабельным телевидением, холодильник, письменный стол. На территории действует ресторан с европейской кухней. Гости могут воспользоваться бассейном с панорамным баром и принадлежностями для приготовления барбекю. Каждый день сервируется английско-ирландский завтрак. Для детей обустроена детская игровая комната с настольными играми, десткий бассейн, прокат гиробордов. Владельцы автомобилей могут оставить свое транспортное средство на уличной охраняемой парковке без предварительной записи и дополнительной оплаты. Wi-Fі ловит по всей территории комплекса. Стойка регистрации работает круглосуточно. Свой багаж можно оставить в камере хранения. Действует заказ трансфера до или с аэропорта за отдельную плату.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.