Отель ЭлитУют

г. Бердянск ул. Котляревского, 39

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Гостиничный комплекс “ЭлитУют” находится на территории санатория “Бердянск”, в заповедной курортной зоне, в удивительно красивом живописном месте, окруженном соленым озером и лиманами, которые известны своими лечебными грязями и целебными источниками. Отель представляет собой современное здание, рассчитанное на 25 уютных комфортабельных номеров: 15 номеров класса “люкс” и 10 – класса “стандарт”. На территории гостиничного комплекса “ЭлитУют” к услугам отдыхающих бар-ресторан, летнее кафе с живой музыкой, летняя площадка для комплексного питания отдыхающих, зона отдыха – беседки и мангал, сауна, русский бильярд, бассейн, детская площадка, парковка для авто (платно, от 20 грн), покрытие Wi-Fi, магазин продтоваров. Рядом расположен санаторий “Лазурный”. До моря – 400-500 м. Расстояние до автовокзала – 6,1 км, ж/д вокзала – 5,7 км.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.