Отель Максим

г. Бердянск ул. Набережая, 3

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Отель «Максим (корпус 2)» расположен на самом берегу Азовского моря, в центре города Бердянск, район третьего пляжа (от моря в 10-15 м). Пляж находится в 10-ти метрах от отеля. Гостиница предлагает проживание в уютных однокомнатных и двухкомнатных номерах различных категорий. В каждом номере современная и удобная мебель, высококачественное постельное белье, индивидуальный санузел, а также телевизор, кондиционер, холодильник. Питание осуществляется в кафе, которое находится в здания отеля на 1-м этаже и работает круглосуточно. Вниманию гостей отеля “Максим (корус 2)” предлагаются блюда украинской и европейской кухни. Также отдыхающие могут готовить самостоятельно на кухне, которая расположена на летней площадке отеля между зданиями корпусов. Недалеко от гостиницы находится бердянский аквапарк “Мыс доброй надежды” — единственный аквапарк на побережье Азовского моря. Расстояние до: автобусной остановки “3-й пляж” – 20 метров, ж/д вокзала – 500 м, автовокзала – 4,5 км, рынка – 700 м, супермаркета – 300 м. Бесплатно предоставляется трансфер с авто- и ж/д вокзала г. Бердянск по запросу.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.