Ресторан "Акварель"

г. Днепр ул. Набережная Ленина, 35-Б тел. 067-631-15-14

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Раскрасить обычный день и наполнить его яркими эмоциями может ресторан “Акварель”. Расположенный на берегу Днепра, ресторан очень удобен для проведения свадьбы, корпоратива, вечеринки, дня рождения. Залы ресторации часто используют для важных встреч и переговоров представители бизнеса.

Будьте готовы к тому, что вам здесь могут задать булгаковский вопрос: “Вино какой страны вы предпочитаете в это время дня?”  Ресторан “Акварель” в Днепропетровске стал своеобразным проводником винной культуры: посетители могут продегустировать  всевозможные напитки на любой вкус. Самые свежие продукты в сочетании с мастерством поваров превращаются в кулинарные шедевры, которые Вы непременно захотите попробовать.

С наступлением теплых деньков можно перебраться из закрытых уютных залов на веранды, где вы сможете насладиться любимым напитком и только что приготовленным блюдом, созерцая лазурную гладь реки. Визитная карточка  ресторана – идеальная чистота, сервировка и удивительная гармония во всем. Переступив порог “Акварели”, вы забудете о проблемах: здесь царит атмосфера веселья, беззаботности и праздника.

Кухня
европейская, украинская
Время работы

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.