Ресторан Хутор

г. Днепр, Набережная Победы, 29 Тел.:+380 56 370 6600

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Ресторан украинской кухни “Хутор”, давно известен жителям и гостям Днепра.

Неуклонно следуя национальным обычаям гостеприимства и щедрости, он угощает гостей вкусными домашними блюдами: украинский борщ с пампушками, домашние колбаски с пылу с жару, сочное мясо, приготовленное на открытом огне и, конечно же, фирменные хреновуха и медовуха.

 

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.