Ресторан Видень

г. Днепр просп. Александра Поля (Кирова), 108 тел. +38 097 622 92 65

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Гости ресторана «Видень» могут расположиться в нескольких залах разной направленности. Банкетный зал в Венском стиле, уютный VIPзал, кальянный зал, кофейня, и милая летняя площадка.

Ресторан «Видень» специализируется на проведении свадебных банкетов, торжеств, юбилеев, презентаций, романтических и деловых встреч. При заказе банкета музыкальное сопровождение (DJ) всего за 500 гривен, украшение зала предоставляется по договоренности, по демократичным ценам. В меню ресторана блюда европейской и японской кухонь, а также блюда, приготовленные на древесном мангале.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.