Рио (The Rio Club)

г. Днепр ул. Сичеславская Набережная, 19-Д Тел.: 056-778-08-15, 067-778-08-15

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

The Rio Club – культурно-развлекательный комплекс, включающий в себя четыре зала:

– кофейня удивит вас большим выбором кофе и коллекцией эксклюзивных десертов, ярким интерьером и стильной музыкой;
– ресторан бизнес класса создан в стиле кают-компании круизного лайнера. Европейская кухня, большой выбор коллекционных вин, виски и сигар придутся по душе каждому ценителю хорошего отдыха;
– банкетный зал порадует вас безупречным салонным интерьером, вместительностью и сценой, что придаст исключительности любому «большому празднику»;
– ночной клуб создан в лучших традициях европейских клубных эталонов.

Нашим гостям мы предлагаем изысканные блюда и напитки европейской кухни, развлекательные программы, выступления лучших DJ’ев, звезд эстрады и зрелищные шоу.

В нашем клубе проводят: семинары и конференции, корпоративные мероприятия, празднуют свадьбы и отмечают дни рождения.

Отличительной чертой The Rio Club является качественный подбор музыкального материала.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.