Самба Хаус (Samba House)

г. Днепр, просп. Александра Поля, 46 Тел.: 067 787 70 70

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Клуб удобно расположен, почти в самом центре города. Интерьер выполнен в стиле хай-тек с уютной мягкой мебелью. Три зала – танцевальный, чилл-аут и банкетный.

Заведение славится оригинальными вечеринками и дискотеками в духе 80-х. Здесь часто проходят корпоративные вечеринки, фэшн-показы и презентации.

Гурманы не оставят без внимания вкусную европейскую кухню. Обширная винная карта, разнообразный ассортимент кальянов – одним словом, все для настоящего отдыха!

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.