Семейный клуб «Shalom baby!»

г. Днепр,культурно-деловой центр «Менора» ул. Шолом-Алейхема 4, 4 этаж (вход в лифт из холла отеля) Тел.: (067) 61-091-61

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Дорогие дети!

Хотите быть такими умными, как папа? Или такими талантливыми, как мама?

Тогда приходите вместе с родителями в наш семейный клуб «Shalom baby!»

Папымамыдедушки и бабушки! Дети такие разные, но мы хотим видеть в них лучшие черты нашего народа: любознательность, живость ума и исключительную интеллигентность.
Приходите всей семьейДвери нашего клуба всегда широко распахнуты для Вас!

Наша система воспитания и обучения построена на основе достижений мировой культуры. С нами ребенок успешно осваивает культурное пространство современной жизни во всех ее проявлениях: науке, искусстве, морали.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.