SOHO restaurant & bar

г. Днепр, проспект Дмитрия Яворницкого, 47А Тел.: +380675652255; +380675642255

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Приглашаем Вас оторваться ненадолго от земли и «зависнуть» между небом и землей, где высоты доступны лишь птицам и ангелам. Первый в Днепре ресторан нового поколения SOHO Restaurant & bar открывает свои двери для гостей. Ресторан находится в самом сердце города, в северной башни МФК CASCADЕ PLAZA.

SOHO Restaurant & bar состоит из двух уровней. Первый именуется барной зоной и впечатляет двенадцатиметровой барной стойкой. На минус первом этаже уютно расположился VIP-зал, рассчитанный на 50 гостей. Сердцем ресторана является винная комната, в которой представлено более 70 коллекционных вин.
SOHO Restaurant & bar теперь работает для вас ежедневно без праздников и выходных с 08:00 и до последнего вашего желания. А на выходных вас ожидают шоу-программы и тематические вечера, в сопровождении скрипки и саксофона. Вечером под ритмичную музыку DJ мы будем зажигать с вами ночной Днепр…

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.