Туристический центр «Рыба Андрей»

г. Днепр ул. Князя Владимира Великого, 13 тел. 056 788 0056

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Туристический центр «Рыба Андрей» проводит разнообразные экскурсии по городу и окрестностях Днепра. Мы мечтатели, и мечтаем, что в Днепр будут приезжать путешественники со всего мира. А наша задача влюбить гостей в наш город. А для жителей города показать Днепр с новой стороны.Первую экскурсию мы провели в декабре 2012 года на завод Интерпайп. Потом мы организовывали пешие тематические экскурсии по городу, экскурсии в аэрокосмический музей, в еврейский центр Менора, бесплатные пешие экскурсии и на автобусе. Но официальным открытием тур.центра можно считать 1 марта 2014 года. Именно с марта мы начали заниматься этим направлением активно.

Видео

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.