Уткабар (UTKABAR)

г. Днепр, просп. Дмитрия Яворницкого, 49 Тел.: +38 067 312 18 18

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

UTKABAR – ресторан паназиатской кухни, который расположен в самом центре города на Екатеринославском бульваре. В меню ресторана Вы найдете микс европейских и паназиатских блюд: от классических роллов, мяса и рыбы на углях до лучшей в Днепре утки по-пекински!

Круглосуточно здесь готовят популярные блюда Китая, Таиланда, Индонезии, Малайзии и Японии, в том числе вкуснейшие сковородки WOK с овощами, мясом или морепродуктами. Для тех, кто желает попробовать паназиатскую кухню дома, рекомендуем сделать заказ с собой с 20% скидкой или заказать бесплатную доставку блюд, которая работает круглосуточно.

Если вы любите петь приходите в UTKABAR вечером и исполняйте свои любимые песни в караоке до утра!

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.