Вилла Azov

г. Бердянск ул. Макарова , 77

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Вилла “Азов” расположена в городе Бердянск, в 2 минутах ходьбы от моря (первая береговая линия). На территории расположены двухэтажные виллы, рассчитаны на проживание 6 человек. Виллы построены в немецком стиле. В каждом доме есть кондиционер, собственная ванная комната, современный телевизор с плоским экраном и спутниковым телевидением, кухня. А в некоторых – обеденная зона и терраса. Подача холодной и горячей воды осуществляется круглосуточно. К услугам гостей бесплатный Wi-Fi по всей территории. Для проживающих на собственном автомобиле предусмотрена бесплатная охраняемая парковка. Предоставляется пользования открытым бассейном. Присутствуют шезлонги и пляжные кресла. Возможно проживание с животными по предварительному согласованию. Расстояние от виллы “Азов” до железнодорожного вокзала составляет 13 км, до автовокзала 15,5 км.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.