Звездочка, Детский Развивающий Центр

г. Днепр, бул. Звездный, 1, оф.3 Тел.: (050)340-26-36, (063)576-63-49

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

* Йога для детей от 4 лет, для взрослых и для беременных
* Капоэйра для детей от 4 лет
* Танцы для детей от 3 лет
* Индивидуальные занятия по вокалу
* Консультации семейного врача
* Детские психологические и коррекционные программы
* Мамин клуб
* Услуги фотографа
* Проводим дни рождения, зажигательные детские праздники и выездные мероприятия

Развивающий детский центр «Звездочка» является партнером Детского центра Г.Р.Кандибура. Занятия «С любовью и улыбкой», «Веселая карусель» и «Азбука жизненного успеха» проводятся полностью по программам детского центра Г.Р.Кандибура педагогами, прошедшими соответствующую подготовку.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.