17/11
Тусовки
Творчий вечір Дмитра Гордона «Очі в очі»
27/11
Концерты
Freedom Ballet. Танцевальный спектакль «ШКАФ»
30/11
Концерты
ДахаБраха
23/11
Концерты
PIANOБОЙ
01/12
Тусовки
STAND-UP in UA: ДМИТРИЙ РОМАНОВ
25/11
Тусовки
Студия «МАМАХОХОТАЛА»
07/12
Концерты
Ірина Федишин.

Селену Гомес намагаються вберегти від суїциду

  • Категория:
  • Новости

Комментарии: (0)

Американська співачка 26-річна Селена Гомес за останні два тижні двічі потрапляла до психіатричної лікарні. Зірка переживає емоційний зрив. Спочатку сильний стрес викликало зниження лейкоцитів у крові. Вдруге — лікарі відмовились виписати знаменитість з медичного закладу.

Гомес почала ретельніше слідкувати за своїм здоров’ям після торішньої трансплантації нирки від своєї подруги Франсії Райс. В кінці вересня співачка пройшла обстеження у лос-анджелеській лікарні. Результати показали зниження лейкоцитів.

Через незадовільний стан здоров’я лікарі відмовились виписувати Гомес. Тоді у неї стався другий зрив. У психіатричній лікарні Селена проходить діалектичну поведінкову терапію – метод, який знижує ризики інтенсивної емоційної реакції і суїцидальної поведінки. До неї зірка вже вдавалась раніше.

Серйозні психічні розлади у Селени Гомес проявились на початку року. Їх викликали розставання зі співаком The Weeknd, звістка про одруження колишнього Джастіна Бібера та захворювання на вовчак. Через нього зірці довелось трансплантувати нирку. Гомес 2 тижні лікувалась від депресії.

23 вересня співачка заявила, що йде із соціальних мереж на невизначений термін. До цього у прямому ефірі в Instagram розповіла, що страждає від депресії вже 5 років.

—————————————————————————-

Подписывайтесь на наш Telegram — https://t.me/DneprAfisha

Добавить комментарий

Оставьте первый комметарий.